Własne Filmy

Forum dla ułatwienia komunikacji w sprawie filmów


#1 2011-11-25 17:34:04

Michałko

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 9
Punktów :   

Część II Scena I

Jest czarny ekran. W tle słychać rozmowę. Z biegiem czasu ekran się rozjaśnia a ku widzowi ukazują się dwóch ludzi siedząch w aucie. Od początku sceny rozmawiają o pierdołach:

Nie żebym był rasistą czy kimś w tym stylu ale znam taki kawał... - Agent Kisiel
Gadaj... - Agent Budyń
Arab, Żyd i Murzyn stoją na dachu, który z nich szybciej spadnie?? - Agent Kisiel
Nie wiem...  - Agent Budyń
Czy to ważne?? - Agent Kisiel
Pieprzone Araby wysadzają co się da... - Agent Budyń
Oni wysadzają a my po nich sprzątamy... - Agent Kisiel
Wiesz co Arabowie robią swoim kobietą??  - Agent Budyń
Mów... - Agent Kisiel
Obrzezają je... - Agent Budyń
Co robią ?? - Agent Kisiel
To co słyszałeś... Obrzezają... Wycinają im łechtaczke gdyż dla nich kobieta nie ma praw do przyjemności... Boją się że ich zostawi dla kogoś innego bo będzie ją bardziej krecił rozumiesz? Pozbawiają ich po prostu przyjemności... - Agent Budyń
Nie chciałbym być kobietą Araba... - Agent Kisiel
Raczej jego Gejem – Agent Budyń
Wiesz co..??  Kocham Gejów, bo dzieki nim jest coraz więcej wolnych kobiet – Agent Kisiel

Poszedlem dzisiaj na zdjecie gipsu, a oni kazali mi sie rejestrowac. No to polazlem do rejestracji i mowie, ze chce sie zarejestrowac, a ona tam w okienku mowi mi, ze tylko telefonicznie...  - Agent Kisiel
Ja bym do niej zadzwonil stojac przed nia – Agent Budyń
zadzwonilem... - Agent Kisiel
i? - Agent Budyń
powiedziala, ze rejestracja od 8 do 9, a to była 7.30 więc sobie poszedłem... - Agent Kisiel
Agent Kisiel wzdycha....
I teraz się kurwa zastanawiam... Jak ja mam pracować z ręką w gipsie?? - Agent Kisiel
A jak sobie waliłeś konia z ręką w gipsie?   - Agent Budyń
Agent Budyń szyderczo się uśmiecha... (Ujecie cały czas na jego twarz)
Mam od tego Ciebie... - Agent Kisiel
W tym momencie jego uśmiech powoli wygasa... (albo się po prostu bardziej uśmiecha w zależności od gry aktora)
Jestem głodny... ide do sklepu kupić Ci coś?? - Agent Kisiel
Nie jestem głodny...
Agent Kisiel wychodzi. Agent Budyń zgłaśnia radio. Ekran się ściemia i pojawiają się napisy. Muzyka ciagle ta sama co w radiu leciała.

Offline

 

#2 2011-11-26 02:06:17

Czylka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: Część II Scena I

Z tym waleniem w gipsie...
Może próbować zademonstrować. W momencie jak będzie to pokazywał straci panowanie nad pojazdem. W ostatniej chwili drugiemu udaje się złapać kierownicę i uniknąć wypadku. I wtedy mówi:
-Jak następnym razem będziesz chciał sobie zwalić... Postaraj się nas nie zabić.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zielonyzoliborz.pun.pl www.serwer-metin2.pun.pl www.wsu.pun.pl www.wgsp.pun.pl www.zzzz.pun.pl