Własne Filmy

Forum dla ułatwienia komunikacji w sprawie filmów


#1 2011-11-25 17:26:56

Michałko

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 9
Punktów :   

Wstęp

W tle słychać krzyk… Pojawia się obraz gdzieś w ciemnej piwnicy… Pokazane są tylko ręce napastnika a w tle słychać rozpaczliwy płacz ofiary… Morderca wyjmuje nóż… Ukazana jest twarz ofiary wołająca o pomoc:
    - Boże niee!!! Za jakie grzechy!!!
Ujecia są tak zrobione że nie widać twarzy napastnika… Nagle widać jak napastnik zaczyna ciąć tym nożem ofiare po twarzy… Chlasta i się bawi…
Jest błysk i akcja się przenosi pare dni w przód kiedy leżą wokoło wykrwawione trupy. Każdy z nich trzyma w ręku pistolet… są wykwintnie ubrani… leżą we krwi…Leżą w dużym pomieszczeniu, jest to opuszczony budynek.  Następuje powrót do ciemnej piwnicy
Napastnik wyjmuje gwóźdź i młotek… przebija nadgarstek ofiary ofiara jęczy z bólu,
    - Na miłość Boską, co ja Ci zrobiłem?? Mogę Ci zapłacić tylko uwolnij mnie!!
Próbuje się ruszyć ale nie może bo jest przywiazana do stołu…
Kolejny błysk. Akcja znowu się przenosi do opuszczonego budynku. Są momentalnie ukazane wszystkie twarze zabitych mężczyzn. Jeden z nich siedzi przywiązany do krzesła. Jest pokazy w całości… ma poharataną twarz… Jest ujecie na to jak siedzi… i jak w pewnym momencie z tętnicy szyjnej tryśnie (tylko raz) krew.
Akcja znów się przenosi do ciemnego pomieszczenia… Tym razem napastnik bierze szlifierke…  I ciacha nią szyje ofiary… Jest ujęcie na trzesące się rece i nogi ofiary… Już nie wyje z bólu … Słychać tylko dzwięk chlapiącej krwi o podłoge i rozrywających się tkanek…

Kolejny błysk. Akcja przenosi się do opuszczonego budynku gdzie pozabijani ludzie leżą obok siebie.  Jest pokazana jedynie postać siedząca. Z każdej strony po trochu. Jest bez skarpet… buty są gdzieś powywalane obok.
Ostatni błysk. Akcja się przenosi do ciemnej piwnicy. Napastnik zabił ofiare. Ujecie od stóp ofiary. Napastnik podchodzi zdejmuje jej różowe skarpety.  I wkłada do kuferka pełnego różowych skarpet.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rolnictwo1112.pun.pl www.dasta.pun.pl www.snoopdogg.pun.pl www.szkicuj.pun.pl www.rys-and-rys.pun.pl